Yazdır
Duyurunun Yayınlanma Tarihi : 12:56 17/12/2019
Teknik Destek Eğitim Hizmeti Alımı İhalesi

 Sayın İlgili;

Ajansımız Teknik Destek programı kapsamında ek’ te belirtilen konularda  5 adet eğitim hizmeti satın alacaktır. İhale dokümanlarına Ajansımız internet sitesinden de ulaşabilirsiniz.

Lütfen teklif vermek istediğiniz her eğitim için ilgili Teknik ve İdari Şartnameyi okuyup çıktısını aldıktan sonra her sayfasını paraflayınız. Teknik Teklif Formunu, Piyasa Araştırma Formunu ve Götürü Fiyat Teklif Mektubunu (KDV Hariç) teklif vermek istediğiniz eğitimler için ayrı ayrı, doldurunuz. Bu  belgeleri imzalayıp kaşelemeyi unutmayınız.

Eğitimlerde yer alacak eğitimcinin / eğitimcilerin özgeçmişini  ve mezuniyetine ilişkin dokümanı teklif belgenize eklemeyi lütfen unutmayınız. Birden fazla eğitimci olması durumunda konulara göre net ayrım yaparak belirtiniz.

Doldurup imzaladığınız teknik şartname ve eklerini 20/12/2019 Cuma  saat 15.00’a kadar  suat.colak@kudaka.org.tr adresine taratıp göndermeniz, yine asıl belgeleri de en geç 20/12/2019 Cuma   günü ajansa ulaşacak şekilde posta ile göndermeniz rica olunur. Asıl belgeler  Ajansa ulaşmadığı taktirde teklifler geçersiz kabul edilecektir.

Not : Kalkınma Ajansları Proje veFaaliyet Destekleme Yönetmeliği gereğince bir teknik desteğe ajans tarafından ayrılabilecek azami tutar KDV dahil 90.358 TL dir. Ajansa sunacağınız teklif mektubunda ki tutarın KDV dahil bu tutarın üzerine çıkmamasına özen gösteriniz. Ajans ile mutakıp kalınan eğitim ücreti dışında uzmanlar için ayrıca yol ve konaklama masrafları, vb. herhangi ek bir masraf ödenmeyecektir. Gelen teklifler içerisinde şartname ve mali açıdan en uygun olan 5 teklif değerlendirmeye alınacaktır. 

Posta/Kargo Adresi:

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA)

Cumhuriyet Caddesi No:3 25200 Yakutiye/ERZURUM

İhaleye ait dökümanları indirmek için tıklayınız.